Drodzy Artyści Lelenfant! Drodzy Rodzice!

W 2023 gorąco zapraszamy uczestników i uczestniczki Lelenfant biorących udział w warsztatach na osiedlach Złotniki, Kowale, Brochów by dołączyli do międzynarodowej odsłony naszego projektu. Jeżeli jesteś spoza tej grupy, ale zależy Ci na udziale w edycji międzynarodowej zapraszamy. 

To wyjątkowa okazja by tworzyć wspólnie z rówieśnikami z całego świata, m.in. z Indii, Iranu, Tanzanii, Czech, Palestyny czy Maroka przez okres dwóch tygodni (15.08 – 31.08). Efektem tego globalnego spotkania, które raz w roku odbywa się we Wrocławiu, jest Wielki Międzynarodowy Spektakl Lelenfant, który zaprezentowany będzie dwukrotnie na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w dniach 29. i 30.08.

Zależy nam by informacja na temat udziału w edycji międzynarodowej była jak najbardziej zrozumiała zarówno dla dzieci i dla rodziców. W związku z tym zapraszamy dzieci do udziału w międzynarodowych warsztatach już 03.05 na wrocławskich Złotnikach, a rodziców na wieczorne spotkanie online z organizatorami projektu z Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja, w środę 17.05.  godz. 18:30. 

  • PRÓBNE WARSZTATY Z GRUPĄ Z PERU dla dzieci – „dzieci uczą dzieci”

Dzieci zapraszamy na warsztaty z młodzieżową grupą cyrkową z Peru, co da Wam próbkę pracy artystycznej modelem „dzieci uczą dzieci”, gdzie wspólnym językiem jest sztuka a nie słowo mówione.

03.05.2023 w godz. 11:00 – 14:00 | Złotnickie Centrum Spotkań, ul. Wielkopolska 7. Więcej informacji pod linkiem

  • SPOTKANIE INFORMACYJNE online dla rodziców

Rodziców zapraszamy na spotkanie informacyjne online w dniu 17.05.2023 o godz. 18:30, podczas którego opowiemy o aspektach organizacyjnych udziału Waszych dzieci w edycji międzynarodowej. Spotkanie ma charakter informacyjny. Nie jest równoznaczny z deklaracją udziału lub udziałem w edycji międzynarodowej. 

Rejestracja pod linkiem na spotkanie online pod linkiem. 

https://zoom.us/meeting/register/tJcpdu6gqDMrH9S850nfBLhM_vCDI9t34tM_ 

After registering, you will receive a confirmation email containing information about joining the meeting.

Więcej na temat udziału wrocławskich dzieci w międzynarodowej edycji Lelenfant 2023 pod linkiem

Międzynarodowa edycja odbywać się będzie w ramach projektu “PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU”, dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław, i realizowanego przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja.