Co kryje się za kurtyną?

Historie, których nie da się dostrzec z widowni. My jednak lubimy zaskakiwać i dzielić się naszymi doświadczeniami. Dlatego podczas wydarzenia pokażemy Wam, co kryje się za kurtyną projektu Lelenfant. 

Są to finałowe prezentacje dzieci i młodzieży o różnym pochodzeniu narodowym i etnicznym, pełne indywidualnych interpretacji oraz dziecięcych odczuć, związanych z kulturą, troską i radością. Zabieramy Was w podróż dookoła świata – naszego, ale również świata dziecięcej wyobraźni, pełnego przyjaźni, emocji i otwartości. Nowoczesna sztuka przeplatać będzie się z elementami kultury tradycyjnej, o co zadbali uczestnicy projektu, tworząc imponującą, autorską scenografię z materiałów poddanych recyklingowi. 

Premierowe pokazy to piękna metafora przyjaźni, sztuki i edukacji, podczas których będziecie mieli okazję odkryć potencjał młodego pokolenia wrocławian, wrocławianek oraz najmłodszych obywateli różnych zakątków świata! Poznaj dziecięco-artystyczną stronę miasta, eksploruj własną tożsamość i odkryj inne, współistniejące we Wrocławiu kultury.

Przyjdź i przekonaj się, co kryje się za kurtyną projektu Lelenfant!

Kup bilet na „Za kurtyna” – przegląd artystyczny Lelenfant oraz cyrk z Peru

5 maja 2023, godz. 11:00
Miejsce: Impart Centrum we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 19 (Dawna Sala Filharmonii Wrocław)
Czas trwania: 70 minut 
Preferowana grupa wiekowa: +6