Co kryje się za kurtyną?

Historie, których nie da się dostrzec z widowni. My jednak lubimy zaskakiwać i dzielić się naszymi doświadczeniami. Dlatego podczas wydarzenia pokażemy Wam, co kryje się za kurtyną projektu Lelenfant. 

Są to finałowe prezentacje dzieci i młodzieży o różnym pochodzeniu narodowym i etnicznym, pełne indywidualnych interpretacji oraz dziecięcych odczuć, związanych z kulturą, troską i radością. Zabieramy Was w podróż dookoła świata – naszego, ale również świata dziecięcej wyobraźni, pełnego przyjaźni, emocji i otwartości. Nowoczesna sztuka przeplatać będzie się z elementami kultury tradycyjnej, o co zadbali uczestnicy projektu, tworząc imponującą, autorską scenografię z materiałów poddanych recyklingowi. 

Premierowe pokazy to piękna metafora przyjaźni, sztuki i edukacji, podczas których będziecie mieli okazję odkryć potencjał młodego pokolenia wrocławian, wrocławianek oraz najmłodszych obywateli różnych zakątków świata! Poznaj dziecięco-artystyczną stronę miasta, eksploruj własną tożsamość i odkryj inne, współistniejące we Wrocławiu kultury.

Przyjdź i przekonaj się, co kryje się za kurtyną projektu Lelenfant!

Przegląd Twórczości Lelenfant„Za Kurtyna” Przegląd Twórczości LelenfantWrocław w lipcu sceną dzieciponiedziałek, 22 lipca 2024Nowy Pafawag, ul. Chociebuska 4-6
54-433 Wrocław
17:30

 

Galeria zdjęć