Wolontariat – bądź częścią międzynarodowego projektu!

Jak mawiał William Shakespeare „Cały świat to scena”. A my, jak nic innego, kochamy występować na deskach! Szczególnie kiedy mamy okazję współpracować z młodymi, kreatywnymi artystami z różnych zakątków świata i możemy obserwować ich pełną empatii współpracę, która stanowi filar naszej idei przewodniej „dzieci uczą dzieci”. Integracja, zaangażowanie i wzajemna pomoc? Nie potrzebujemy do tego scenariusza! Uczestnicząc w projekcie, wszyscy stajemy się jego integralną częścią, a do działania napędzają nas kultywowane wartości. Efekt? Owacje na stojąco – gwarantowane!

W związku z intensywnym rozwojem naszego projektu poszukujemy chętnych wolontariuszy, którzy chcieliby dołączyć do naszej rodziny Lelenfant i realnie przyczynić się do organizacji projektu o światowej skali. W czym możecie nam pomóc?

 • Półkolonie?
 • Letnie warsztaty?
 • Edycja międzynarodowa i obóz artystyczny?
 • Budowanie rzeźby?
 • Wielki Piknik?
 • Wielki Finał na profesjonalnej scenie?

Kogo szukamy?

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, dzięki którym, mamy nadzieję, utwierdzisz się w przekonaniu, że projekt Lelenfant jest dla Ciebie: 

 • Masz w sobie spore pokłady energii i chcesz wziąć udział w dużym międzynarodowym happeningu.
 • Lubisz uczestniczyć w warsztatach i masz w tym doświadczenie.
 • Integracja jest dla Ciebie ważna i pragniesz poznać bliżej tegorocznych artystów projektu Lelenfant.
 • Interesują Cię #edukacjaglobalna #zrównoważonyrozwój #prawadziecka.
 • Bardzo dobrze znasz #Wrocław i z chęcią zaplanujesz i pokażesz jego uroki uczestnikom. 
 • Lubisz dobrze się bawić i z chęcią obejrzysz pokazy artystyczne dzieci z całego świata.

Zastanawiasz się?

Chcesz współtworzyć z nami wielkie show, ale nadal się zastanawiasz?

To całkowicie normalne! Udział w wolontariacie to nie tylko Twój czas, ale również odpowiedzialność. Wierzymy jednak, że pracując z ludźmi, którzy z godziny na godzinę, stają się dla Ciebie coraz bliżsi, udział w takim projekcie będzie nie tylko czystą przyjemnością, ale również cennym doświadczeniem, które nawet po latach wywoła żywe wspomnienia. Biorąc udział w naszym przedsięwzięciu, masz możliwość zapoznania się z jego uczestnikami – naszymi najmłodszymi artystami rozmaitych narodowości! Ta rozmaita grupa to również odmienne motywacje, charaktery, a także często niewiarygodne i wspaniałe historie, w których z pewnością odnajdziesz inspiracje. Podobno niektóre z nich potrafią przenieść, dosłownie, w inny świat… 

I to właśnie ten świat potrzebuje Twojego wsparcia. Jeżeli chcesz współtworzyć z nami to wspaniałe show, zdobyć umiejętności i wiedzę, jak produkować wydarzenia kulturalne, poznać projekt Lelenfant od kuchni oraz wspierać działania z zakresu edukacji międzykulturowej dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu – dołącz do nas! Scena czeka właśnie na Ciebie!

Jesteś zainteresowany zdobyciem ogromnego doświadczenia przy jednocześnie wspaniałej zabawie? Koniecznie zgłoś się do naszego projektu!

Napisz do nas!

KONTAKT:

adres e-mail: volunteers@lelenfant.org