You are currently viewing Zapraszamy wrocławskie dzieci do edycji międzynarodowej

Zapraszamy wrocławskie dzieci do edycji międzynarodowej

Drodzy Artyści Lelenfant! Drodzy Rodzice!

W 2023 gorąco zapraszamy wrocławskie dzieci i młodzież (w wieku 9+) do międzynarodowej odsłony naszego projektu. To wyjątkowa okazja by tworzyć wspólnie z rówieśnikami z całego świata przez okres dwóch tygodni. Efektem tego globalnego spotkania, które raz w roku odbywa się we Wrocławiu, jest Wielki Międzynarodowy Spektakl Lelenfant, który zaprezentowany będzie dwukrotnie na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w dniach 29. i 30.08.

Na jedenej scenie wystąpi blisko 70 artystów i artystek z różnych kontynentów przed 700-osobową publicznością. To niepowtarzalny moment celebracji tego co w Lelenfant najpiękniejsze – przyjaźni ponad granicami, kreatywności i dzieciństwa.

Zachęcamy Was / Wasze dziecko do zgłaszania się do międzynarodowej edycji.

Warunki uczestnictwa:

–  doświadczenie sceniczne i chęć pracy nad spektaklem

– udział w obowiązkowych, pięciodniowych półkoloniach we Wrocławiu w jednym z dwóch terminów do wyboru 03 – 07.07 lub 10 – 14.07 lub w godzinach 09:00 – 16:00 w OPT Zamek. Koszt uczestnictwa 150 zł.

– udział w warsztatach i pokazach w terminie 14.08 – 31.08. Dowóz dziecka na warsztaty artystyczne na 9:00 i odbiór o godz. 17:00 z Pilczyc (Ośrodek dla Niesłyszących przy ul. Dworskiej) w dni powszechne. Udział w warsztatach bezpłatny.

– zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy do 10.06.2023

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ POD LINKIEM: https://forms.gle/cq3Yc18JCfQ1eobx6

Międzynarodowa edycja odbywać się będzie w ramach projektu “PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU”, dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław, i realizowanego przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja.


Dodaj komentarz