You are currently viewing Zapraszamy wrocławskie dzieci do edycji międzynarodowej

Zapraszamy wrocławskie dzieci do edycji międzynarodowej

Drodzy Artyści Lelenfant! Drodzy Rodzice!

W 2023 gorąco zapraszamy uczestników i uczestniczki Lelenfant biorących udział w warsztatach na osiedlach Złotniki, Kowale, Brochów by dołączyli do międzynarodowej odsłony naszego projektu. To wyjątkowa okazja by tworzyć wspólnie z rówieśnikami z całego świata przez okres dwóch tygodni. Efektem tego globalnego spotkania, które raz w roku odbywa się we Wrocławiu, jest Wielki Międzynarodowy Spektakl Lelenfant, który zaprezentowany będzie dwukrotnie na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w dniach 29. i 30.08.

Na jedenej scenie wystąpi blisko 70 artystów i artystek z różnych kontynentów przed 700-osobową publicznością. To niepowtarzalny moment celebracji tego co w Lelenfant najpiękniejsze – przyjaźni ponad granicami, kreatywności i dzieciństwa.

Zachęcamy Was / Wasze dziecko do zgłaszania się do międzynarodowej edycji.

Warunki uczestnictwa:

– udział w jednej z 3 osiedlowych edycji Lelenfant w okresie od marca do maja 2023

– udział w obowiązkowych, pięciodniowych półkoloniach we Wrocławiu pierwszy lub drugi tydzień wakacji w godzinach 10:00 – 16:00 (termin i miejsce do potwierdzenia). Koszt uczestnictwa 150 zł.

– udział w warsztatach i pokazach w terminie 15.08 – 31.08. Dowóz dziecka na warsztaty artystyczne na 9:00 i odbiór o godz. 17:00 z Pilczyc (Ośrodek dla Niesłyszących przy ul. Dworskiej) w dni powszechne. Udział w warsztatach bezpłatny.

– zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy do 20.05.2023

Dodatkowo w ramach edycji 2023 prosimy o wypełnienie ankiety dt.:

-chęci ugoszczenia uczestników i uczestniczki międzynarodowej edycji Lelenfant 2023 z takich krajów jak Iran, Czechy, Tanzania, Indie, Palestyna w dniach 19/20.08 – 31.08.2023 w ramach akcji Rodziny Goszczące Lelenfant. Do zadań Rodziny Goszczącej należy: a) zapewnienie zakwaterowania (osobny pokój) dla dwójki dzieci z tej samej grupy artystycznej; b) zapewnienie śniadań i kolacji (oraz innych posiłków w dniach wolnych od zajęć artystycznych); c) stały kontakt z opiekunem grupy i koordynatorką Rodzin Goszczących

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ POD LINKIEM: https://forms.gle/cq3Yc18JCfQ1eobx6

Międzynarodowa edycja odbywać się będzie w ramach projektu “PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU”, dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław, i realizowanego przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja.


Dodaj komentarz