Już 24 sierpnia w samym sercu Wrocławia przemaszeruje kolorowy korowód składający się z dzieci pochodzących z różnych zakątków świata. Nie zabraknie muzyki, śpiewów i artystycznych występów.

 

W najbliższy czwartek, 24 sierpnia, o godz. 11:00 na wrocławskim Rynku zbierze się grupa blisko 100 młodych osób, która przybyła do Polski w ramach projektu Lelenfant, aby razem z dziećmi z naszego miasta odbyć barwny, artystyczny pochód.  

Parada odbędzie się pod hasłem „Wszyscy za mną” i zostanie wsparta przez bębniarzy. Ich udział zapewni, że wydarzenie z pewnością będzie głośne i przyciągnie uwagę przechodniów, którzy będą zachęcani do przyłączanie się do pochodu. 

 

Wydarzenie związane jest ze zbliżającym się wielkimi krokami Wielkim Międzynarodowmy Finałem Lelenfant 2023. Event planowany jest 30 sierpnia i odbędzie się w Teatrze Polskim przy ul. Gabrieli Zapolskiej 3. Dzień wcześniej będzie miała miejsce zaś otwarta próba generalna. 

Na scenie teatru zostanie zaprezentowany publiczności międzynarodowy spektakl, przygotowany przez blisko 70 młodych artystów z Białorusi, Czech, Indii, Iranu, Maroka, Palestyny, Polski, Tanzanii i Ukrainy, którzy pracowali nad nim metodą „dzieci uczą dzieci”. wspólnie z instruktorami Na unikalne show, które jest manifestem Lelenfant – wrocławskiego projektu o światowym zasięgu, wciąż dostępne są bilety. Znajdują się one pod tym linkiem.

HARMONOGRAM MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI LELENFANT:

Wszyscy za mną – międzynarodowa parada Lelenfant w dniu 25.08.2023 o godz. 12:00 na wrocławskim Rynku | wstęp wolny

Otwarta Próba Generalna Wielkiego Międzynarodowego Spektaklu Lelenfantw dniu 29.08.2023 o godz. 18:00 | Teatr Polski we Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3 | bilety od 10 PLN

Wielki Międzynarodowy Spektakl Lelenfant w dniu 30.08.2023 o godz. 18:00 |Teatr Polski we Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3 | bilety od 15 PLN

 
 

 

Międzynarodowa edycja odbywać się będzie w ramach projektu “PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU”, dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław, i realizowanego przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja