Wielki Piknik Lelenfant / Brave Kids

SOBOTA, 27 SIERPNIA 2022 o godz. 11:00

 

Spotkajmy się na kocu – piknik pod wrocławskim niebem / wielki piknik projektu Lelenfant

Jedną z najważniejszych idei projektu Lelenfant / Brave Kids są spotkania. Każdy element naszych działań opieramy na interakcji z różnymi osobami, wierząc w to, jak ważne jest poznawanie drugiego człowieka.

Organizowany przez nas piknik to okazja na prawdziwe doświadczenie spotkania mieszkańców i mieszkanek Wrocławia z wszystkimi tegorocznymi uczestnikami i uczestniczkami projektu. To przestrzeń wymiany zdań, poglądów, emocji, ale również niesamowita szansa poznania i zrozumienia drugiego człowieka, poprzez spędzenie wspólnego czasu i podjęcia określonych działań.

Wierzymy również, że żadne spotkanie nie jest tak wartościowe, jak te, spędzone na łonie natury. Dlatego właśnie piknik pod wrocławskim niebem tak mocno wpisuje się w ideę naszego projektu. Doświadczamy bliskości z naturą, której dobro, bez względu na długość czy szerokość geograficzną, jest istotne dla każdego z nas.

W ramach wydarzenia odbędą się pokazy artystyczne, animacje oraz happening – radosny i kolorowy pochód, organizowane przez uczestników naszego projektu. Dzięki temu dzieci i młodzież mają okazję do podzielenia się tworzonymi kolektywnie pokazami, ale przede wszystkim poczuciem wspólnoty, dumy z przynależności do społeczności Brave Kids, Opowiedzą nam również o swojej kulturze i tożsamości. To co, widzimy się na kocu?

Zobacz wydarzenie na Facebooku