Bilety kupisz tu!

Ruszyła sprzedaż biletów na Spektakl Finałowy

 
Kontynuujemy Brave Kids w nowej odsłonie Lelenfant. Z nową nazwą, ale zakorzenionymi, kultywowanymi od lat wartościami i jeszcze większą motywacją i energią do działania zapraszamy Was do nowego domu Brave Kids pod szyldem Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja – projektu LELENFANT.
 
Wielki Międzynarodowy Finał Lelenfant to międzykulturowe show przygotowane przez młodych artystów z różnych zakątków świata wspólnie z doświadczonymi instruktorami i instruktorkami artystycznymi Brave Kids. W 2022 roku spotkały się we Wrocławiu i tworzyły wspólnie dzieci i młodzież pochodząca z Tanzanii, Gruzji Iranu, Afganistanu, Ukrainy i Polski. 
 
Co zobaczymy? 
Gruzińskie tańce narodowe łączyć się będą z akrobacjami w wykonaniu Tanzańczyków, a młodzież z Iranu przeniesie nas w magiczny i tętniący bogactwem kulturowym świat starożytnej Persji. Prowadzić przez opowieść będą nas sceny popisów sztuk cyrkowych – żonglerka, piramidy oraz taniec nowoczesny. W Lelenfant łączymy to co tradycyjne z tym co współczesne. Młodzi artyści i artystki są najlepszym barometrem nowych trendów. Równocześnie z wrażliwością potrafią sięgają do własnych korzenii i tradycji dzieląc się nimi z publicznością. 
Premierowy międzynarodowy pokaz to piękna metafora przyjaźni, sztuki i edukacji. To unikatowe wydarzenie z mieszkańcami różnych zakątków świata w roli głównej! 
Całości towarzyszyć będzie spektakularna oprawa świetlna stworzona z rysunków i scenografii przygotowanej przez dzieci.
 

Kiedy: 
29.08.2022, o godz. 15:00
30.08.2022 (wtorek) o godz. 18:00 

Gdzie:
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

 

Grupa młodych, ciekawych świata, radosnych i utalentowanych artystów i artystek z całego świat stworzy kolaż kultur i form artystycznych. Będzie kolorowo, artystycznie i muzycznie.