Zachęcamy wrocławskie rodziny do otwarcia się na nowe, cenne doświadczenia i na drugiego człowieka. Zgłosiło się już 13 chętnych osób z takich części Wrocławia jak Nowy Dwór, Borek, Gajowice, Kowale, Księże Wielkie, Przedmieście Oławskie, Gądów czy Złotniki, jednak wciąż potrzebujemy kilku, które chcą przeżyć z nami wakacyjną przygodę, poznać kultury z różnych części globu i doświadczyć unikalnej lekcji tolerancji oraz szacunku. Wciąż brakuje domów dla młodych artystów z Indii oraz Czech.

✍️ Szczegóły&zapisy: rodziny@lelenfant.org ☎️+48 535 548 353

Naszą akcję #lelenfantFAMILY w ostatnich tygodniach wsparli na mediach społecznościowch Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk witają grupy przyjeżdzające do Wrocławia oraz zachęcając do ugoszczenia dzieci i młodzieży Kartikey Johri – Konsul Honorowy Republiki Indii, Emose Katarzyna Uhunmwangho, Natalia Grosiak, Samuel Alty, Ditte Berkeley.

SZCZEGÓŁY GOSZCZENIA ARTYSTÓW LELENFANT

O projekcie Lelenfant

Projekt Lelenfant – inicjatywa mająca na celu integrację międzykulturową w myśl idei „dzieci uczą dzieci”. Efektem twórczej pracy są niepowtarzalne przedstawienia zbudowane z marzeń i pomysłów dzieci.

Dziecko (z francuskiego: l’ enfant) w naszym projekcie bawi się, marzy,  zaprzyjaźnia z innymi, realizuje własne pomysły. Sięga oczami wyobraźni do odległych planet i dostaje mikrofon do ręki.

Tworzymy propozycję dla dzieci i młodzieży w formie zajęć pozalekcyjny i półkolonii, które biorą udział w kreatywnych warsztatach pod okiem doświadczonych instruktorów artystycznych.

Najbardziej efektowną formę przybiera Wielki Międzynarodowy Finał Lelenfant, gdzie na jednej scenie wspólnie występuje kilkadziesiąt, a nawet stu młodych artystów z całego świata. Tu wspólnym językiem jest sztuka pozwalająca spotkać się, tworzyć i zaprzyjaźniać dzieciom mówiącycm w całkiem różnych językach, często o bardzo różnorodnym, wręcz przeciwstawnym doświadczeniu i pochodzeniu. 

Lelenfant to wrocłwski projekt o światowym zasięgu!!! 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz: rodziny@lelenfant.org