Przybij piątkę z Lelenfant. Dzień Dziecka 2023  

W Dzień Dziecka dzieci i młodzież z osiedlowych edycji Lelenfant świętować będą razem. Spotkają się nie tylko by wspólnie zakończyć swoją kilkumiesięczną przygodę, ale też podzielić po raz kolejny swoją twórczością i energią. Z dziećmi i dla dzieci przybywamy na Kowale, Złotniki i Brochów. 
 
ZAPRASZAMY!
 

KOWALE

1.06.2023 r. podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka.

Scena przy CAL Kowale ul. Ełcka 34, Wrocław godz. 17.00, wstęp wolny

Spektakl „Cztery pory roku”

Spektakl grupy z Kowal „Cztery pory roku” to teatralne, taneczne i muzyczne pomysły skoncentrowane wokół zmieniającej się nieustannie przyrody. To lekkie i swobodne brodzenie wyobraźni w szarościach świata w poszukiwaniu niezwykłości kolorów. Wybrzmiewają tu zarówno polskie jak i ukraińskie nuty, które co rusz przeplatane są rytmami z południowej części świata.To eksplozja dziecięcej energii na teatralnej scenie.

ZŁOTNIKI

1.06.2023 r. podczas Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Artystycznych

CAL Złotnickie Centrum Spotkań, ul. Wielkopolska 7, Wrocław, godz. 19:20, wstęp wolny

Spektakl „Podróż”

Spektakl opowiada o magicznej wakacyjnej podróży przez kraje Europy oraz Afryki i przybliża ich lokalną kulturę widowni. Wraz z dziećmi z wrocławskich Złotnik odwiedzimy Hiszpanię, Wielką Brytanię. Kenię i na koniec powrócimy do Polski. Będzie dużo tańca, ruchu, śpiewania i czystej radości, która nie zna żadnych granic.

BROCHÓW

 1.06.2023 r. podczas Cyrkowego Dnia Dziecka

Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Koreańska 1a, Wrocław, godz. 18:30, wstęp wolny

„Trzy wymiary jeden świat”

Nasze przedstawienie to podróż do trzech z pozoru różnych światów: świata ruchu, książkowych pasjonatów i świata wody – z jej symbolicznym, oczyszczającym i łagodzącym znaczeniem. Niby odrębne historie, łączą się na końcu w jedną, harmonijną całość, udowadniając, że wszyscy razem tworzymy coś pięknego!

#Lelenfant2023 dofinansowany jest ze środków Gminy Wrocław, realizowany przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacj