Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja, organizator projektu artystyczno-edukacyjnego Lelenfant, jest jednym z wrocławskich liderów edukacji globalnej i międzykulturowej. Działamy w obszarze międzynarodowych wydarzeń kulturalno – edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz edukacji pozaformalnej. Nasz zespół tworzą osoby, które realizując swoje zadania robią to z pasją i nieustannym pragnieniem rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań. Pracujemy ze sobą, a nie dla siebie. Wszystkie swoje działania realizujemy dbając o prawa dziecka i prawa człowieka. Rzetelnie i efektywnie zarządzamy powierzonymi nam środkami publicznymi. 

Bliska jest nam natura, więc zdarza się nam pracować w terenie, a dobro planety wpływa na nasze decyzje i plany. Jesteśmy częścią sieci organizacji we Wrocławiu, w Europie i globalnie. Inteligencja emocjonalna współpracowników i współpracowniczek jest dla nas równie ważna, co obsługa komputera. 

Dołącz do naszego zespołu

Zapraszamy do aplikowania na stanowiska:

Jesteś zainteresowany / zainteresowana

Napisz do nas na adres mailowy: office@fae-foundation.org

Prosimy o wysłanie CV, wpisując w tytule maila stanowisko, o które się ubiegasz, z dopiskiem w treści maila i/lub CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. 

Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów / kandydatek. 

Krótko o nas: Lelenfant to kontynuacja projektu Brave Kids. Zespół tworzący projekt w ramach Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja otrzymał nagrodę Prezydenta Wrocław – 30 Kreatywnych Wrocławia. Jesteśmy ekipą pozytywnych i otwartych ludzi chcących przyczyniać się do tworzenia dla dzieci i młodzieży platformy do przełamywania barier, wymiany doświadczeń życiowych i rozwijania talentów artystycznych 😊  Nasza Fundacja dynamicznie się rozwija, a dzięki kilkunastoletnim doświadczeniu i siatce kontaktów międzysektorowych możesz nauczyć się wiele o zarządzaniu projektów w sektorze organizacji pozarządowych.