🎸🥁 Dołącz do Lelenfant Teens Band! 🥁🎸🎶 Twórz zespół muzyczny we Wrocławiu by wystąpić z muzykami z Tanzanii, Gambii czy Iranu na scenie Teatru Muzycznego Capitol w dniu 30 i 31 lipca 2024!

Masz pasję do muzyki? Chcesz rozwijać swoje umiejętności muzyczne i poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach? To świetnie trafiłeś! 🤩

Ruszamy we Wrocławiu z Lelenfant Teens Band! 🚀 Zajęcia będą się odbywać od 18 maja, w godzinach 12:00 – 15:00 w Projektowni w studiu muzycznym ART JTM. Zaplanowaliśmy pięć sobotnich spotkań byście mogli przygotować się do udziału w międzynarodowej edycji Lelenfant (14.07 – 31.07.2024)

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, dołącz do naszego muzycznego zespołu! 🎤🎶

👉 Wypełnij formularz i dołącz do Lelenfant Teens Band: Formularz zgłoszeniowy

Nie zwlekaj! To może być początek Twojej muzycznej przygody! 💫

Opłata partycypacyjna za udział w całym cyklu warsztatów w ramach Klubu Lelenfant (edycja osiedlowa) wynosi 150 zł od dziecka, a jej wpłata gwarantuje rezerwację miejsca. Jeżeli opłata za udział w Lelenfant 2024 stanowi dla Ciebie przeszkodę, prosimy o kontakt: office@fae-foundation.org

🧒🐘👧 Ale co to właściwie jest Lelenfant? To projekt inspirowany Brave Kids, gdzie słonie (l’éléphant po francusku) są symbolem pokoju, mądrości i przyjaźni – tak jak dzieci (l’enfant po francusku)! Ta mieszanka dała nam pomysł na nazwę naszego przedsięwzięcia.

😊🎉 Lelenfant to także społeczność, gdzie dzieci uczą się od siebie nawzajem i rozwijają swoje pasje – uczymy się razem i tworzymy coś wyjątkowego! Chcesz więcej akcji? Dołącz do nas! 😊🎉

Udział w edycji międzynarodowej Lelenfant to prawdziwa przygoda! Nie jest ona obowiązkowa, ale taka szansa może się już nie powtórzyć.

Odbywa się ona w terminie od 12 do 31 lipca 2024 roku i składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap ma miejsce na jednym z trzech osiedli: Nowy Dwór, Kowale lub Złotniki. To właśnie tam dzieci mają szansę pokazać swoje umiejętności i poznać innych uczestników projektu z innych krajów w grupie około 30 osób.

ZESPÓŁ:
Kowale: Tanzania, Czechy, grupa z Kowal / Magda Celniaszek + Kuba Puchatkiewicz |

Złotniki: Indie, Maroko, Iran-Donya, Wybrzeże Kości Słoniowej / Grecja / Mateusz Mefo Godlewski + Sonia Śpiewak-Meres 

Nowy Dwór: Gambia, Iran – grupa muzyczna, wrocławska grupa arabska, Lelenfant Music Band/ Ehssana Chameyi + Julita Lech 

Drugi etap to już finał, który odbywa się na Maślicach (ul. Dworska 6), a cała edycja kończy się wielkim wydarzeniem w Teatrze Muzycznym Capitol, gdzie wystąpisz obok blisko 80 dzieci z takich krajów jak Indie, Iran, Gambia, Maroko, Czechy czy Tanzania.

Przy wyborze uczestników edycji międzynarodowej wymagana jest 80% frekwencja w edycji osiedlowej, a udział w międzynarodowej edycji jest przeznaczony wyłącznie dla dzieci uczestniczących w klubach Lelenfant w 2024 roku. Warto dodać, że można zapisać się do więcej niż jednego klubu.

Warsztaty są realizowane w ramach zadania publicznego PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU, dofinansowanego przez Gminę Wrocław. Koordynatorem projektu jest Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja we współpracy z Złotnickim Centrum Spotkań, CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju, Fundacją Made in Brochów, Fundacją Art JTM oraz Stowarzyszeniem Grupa z Pasją.

Międzynarodowa edycja odbywać się będzie w ramach projektu “PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU”, dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław, i realizowanego przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja.