Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja, organizator projektu artystyczno-edukacyjnego Lelenfant, zaprasza! 

Dołącz do społeczności artystów i pedagogów pracujących od lat z dziećmi i młodzieżą Brave Kids z całego świata! 
Zapraszamy na bezpłatne dwudniowe warsztaty skierowane do osób zainteresowanych twórczą pracą z dziećmi i młodzieżą, dla których ważne jest pełne empatii i zrozumienia komunikowanie się z uczestnikami zajęć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLENIU

O projekcie

Podobno słonie (z francuskiego: l’éléphant) to najbardziej pokojowe, mądre i przyjacielskie istoty na ziemi. Zupełnie jak dzieci! (z francuskiego: l’ enfant). I właśnie to połączenie dało nam podstawę do określenia symboliki naszego przedsięwzięcia.

Projekt Lelenfant – inicjatywa mająca na celu integrację międzykulturową w myśl idei „dzieci uczą dzieci”. Uczestnicy biorący udział w projekcie, choć znacznie mniejsi od słoni, wykazują się równie wielkim sercem podczas wspólnego tworzenia artystycznych inicjatyw.

Różnorodność, spotkania, integracja – nowa nazwa, zakorzenione, kultywowane od lat wartości i jeszcze większa motywacja i energia do działania.

Oddajemy Wam w ręce Lelenfant – duży projekt o wielkich możliwościach dla ludzi o jeszcze większych sercach!

Warsztaty realizowane są w ramach zadania publicznego PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU LELENFANT WE WROCŁAWIU dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław. Koordynatorem projektu jest Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja w partnerstwie z Złotnickim Centrum Spotkań, Fundacją Made in Brochów i Stowarzyszeniem Grupa z Pasją.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na adres mailowy: office@fae-foundation.org