Spotkajmy się na kocu!

Jedną z najważniejszych idei projektu Lelenfant / Brave Kids są spotkania. Każdy element naszych działań opieramy na interakcji z różnymi osobami, wierząc w to, jak ważne jest poznawanie drugiego człowieka. 

Organizowany przez nas PIKNIK to okazja na prawdziwe doświadczenie spotkania mieszkańców i mieszkanek Wrocławia z wszystkimi tegorocznymi uczestnikami i uczestniczkami projektu. To przestrzeń wymiany zdań, poglądów, emocji, ale również niesamowita szansa poznania i zrozumienia drugiego człowieka, poprzez spędzenie wspólnego czasu i podjęcia określonych działań.

Wierzymy również, że żadne spotkanie nie jest tak wartościowe, jak te, spędzone na łonie natury. Dlatego właśnie piknik pod wrocławskim niebem tak mocno wpisuje się w ideę naszego projektu. Doświadczamy bliskości z naturą, której dobro, bez względu na długość czy szerokość geograficzną, jest istotne dla każdego z nas. 

W ramach wydarzenia odbędą się pokazy artystyczne, animacje oraz happening – radosny i kolorowy pochód, organizowane przez uczestników naszego projektu. Dzięki temu dzieci i młodzież mają okazję do podzielenia się tworzonymi kolektywnie pokazami, ale przede wszystkim poczuciem wspólnoty, dumy z przynależności do społeczności Brave Kids, Opowiedzą nam również o swojej kulturze i tożsamości.

To co, widzimy się na kocu?

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „PROMOCJA WROCŁAWIA POPRZEZ REALIZACJĘ PROJEKTU BRAVE KIDS WE WROCŁAWIU” w 2022 roku, dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław. Realizowany jest przez Fundację Przyjaźń Sztuka Edukacja we partnerstwie ze Złotnickim Centrum Spotkań, Fundacją Made in Brochów, Centrum Historii Zajezdnia oraz Szkołą Podstawową nr 90 we Wrocławiu.